Hosting Firmaları

En iyi hosting firmaları hakkında incelemeler bulabilceğiniz uzman ekiplerimiz tarafından hazırlanan web hosting firmaları hakkında güvenilir bilgiler sunuyoruz. Türkiye’de hizmet veren en iyi hosting firmalarını tespit ederek hangilerinin daha güvenilir ve kaliteli olduğunu inceledik. Siteler içerisinde bulunan hizmetleri kullanarak sizler içiin bilgi topladık. Bir çok kullanıcı için önemli olan yüklenme hızı, güvenlik ve canlı destek ekibinin çıkan sorunlar hakkında çözüm üretip üretemediklerini gördük.

En İyi Hosting Firmaları Nasıl Seçilmektedir?

Dünya çapında hosting hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Kullanıcılar tarafından bu firmaları tercih etmeleri için belirlenmiş bazı kıriterler bulunmaktadır. Her şirketin sunmuş olduğu hizmet anlayışı farklıdır. Örnek vermek gerekirse bazı firmalar kaliteye önem verirken bazıları ise hıza önem vermektedir. Her firma daha fazla kullanıcı kazanabilmek için hizmetlerini rekabet ortamında sürdürmeye devam etmektedir.

Hosting hizmeti ararken seçim yapmak oldukça zordur. Seçim yaparken asıl önemli olan en iyi performansı en uygun fiyata alabilmektir. Öncelikle karar vermeniz gereken konulardan birisi hangi sektör ve alacağınız hizmetin isteklerinizi ne kadar karşıladığı olmaldır.

Gün geçtikçe büyüyen internet sektöründe işinizi kolaylaştırabilmek için işini en iyi sunan firmaları sizler için inceleyerek seçim yapmanızı oldukça kolay hale getirdik. Sitemiz içerisinde bulunan tüm incelemeler herhangi bir kullanıcı gözüyle bakılarak, herhangi bir firma ile iş birliği içerisinde bulunulmamıştır.

Tüm bu firmaları değerlendirme aşamasında kullanım kolaylığı, sunulan paketin özellikleri, fiyatlandırması, destek ekibinin cevaplama süresi ve performans gibi kriterleri tarafsız bir şekilde inceledik. Değerlendirmeye başlamadan önce sitemiz içerisinde bulunan firmaların sunmul olduğu hizmetlerden hehangi birini satın aldık. Satın alınan her hostinge önce en popüler servislerden biri olan WordPress kurulumunu gerçekleştirdik. Haftanın belirli günlerinde sistemde sorun varmış gibi destek ekibiyle iletişime geçtik. Destek ekibinin çözüm odaklılığı ve ne kadar sürede cevap verdiklerini tespit ettik.

Detaylı bir şekilde yapmış olduğumuz değerlendirmeyi incelerken dikkat etmeniz gereken konulardan birisi bazı özellikler zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bazı firmalarda beğenmediğiniz hizmetler için geri ödeme alma şansına sahipsiniz.

Hosting Barındırma

  • En İyi Hosting Siteleri
  • Ücretsiz Hosting Sorgula
  •  2020 Yılı Pazar Payı
  • Kendi web hosting hizmetinizi gönderin
  • Şirket profilinizi düzenleyin
  • Hosting Firması Görüşleri
  • Web Hosting Hizmeti Sorgula

Genel

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
@ Hostkolik.com - Host Bul