Kullanım Şartları

1. Koşullar

Bu web sitesine erişerek, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının yanı sıra tüm geçerli yasa ve yönetmeliklere bağlı kalmayı kabul edersiniz. Ayrıca geçerli tüm yerel yasalara uymayı da kabul edersiniz. Bu şartları kabul etmeyen veya bunlara uymayan kullanıcıların bu siteyi kullanması veya siteye erişmesi yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller, ilgili telif hakkı ve ticari marka kanunları ile korunmaktadır.

2. Lisansı Kullan

Yalnızca kişisel, ticari olmayan, geçici görüntüleme için Host Advice web sitesindeki materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasını geçici olarak indirme izni veriyoruz. Bu bir lisans verilmesi ve bir mülkiyet devri olmadığı için kullanıcılar şunları yapamaz:

 1. materyalleri değiştirmek veya kopyalamak;
 2. Materyalleri herhangi bir ticari amaçla veya herhangi bir halka açık sergileme amacıyla kullanmak
 3. Host Advice web sitesinde bulunan herhangi bir yazılımı parçalarına ayırma veya tersine mühendislik uygulama;
 4. materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli gösterimleri kaldırmak; veya
 5. materyalleri başka bir kişiye transfer etmek veya materyalleri başka herhangi bir sunucuya “yansıtmak”.
 6. Kullanıcının herhangi bir zamanda bu kısıtlamaları ihlal ettiği tespit edilirse, lisansı otomatik olarak feshetme hakkını saklı tutarız. Fesih üzerine, kullanıcı elindeki tüm indirilmiş materyalleri imha etmelidir.

3. Sorumluluk Reddi

Moonshot Marketing’in bir varlığı olan Host Advice, hiçbir garanti vermez ve işbu vesileyle, zımni garantiler veya satılabilirlik koşulları, belirli bir amaca uygunluk, fikri mülkiyetin ihlal edilmemesi veya herhangi bir sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere diğer tüm garantileri reddeder ve geçersiz kılar. diğer hak ihlalleri. Ek olarak, Host Advice, bu tür materyallerle ilgili olarak kendi İnternet web sitesinde veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir sitede materyallerin kullanımının doğruluğu, muhtemel sonuçları veya güvenilirliği ile ilgili herhangi bir garanti vermez veya herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

Böyle bir durumda Host Advice veya tedarikçileri, Host Advice Internet’teki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (veri veya kar kaybı veya iş kesintisi dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sorumlu olmayacaktır. Ev Sahibi Tavsiyesi veya bir Ev Sahibi Tavsiyesi yetkili temsilcisi bu tür bir hasar olasılığı konusunda bilgilendirilmiş (sözlü veya yazılı) olsa bile. Bazı yargı bölgeleri, dolaylı veya arızi zararlar için zımni garantiler veya sorumluluk sınırlamaları üzerinde sınırlamalara izin vermediğinden, bu sınırlamalar her kullanıcı için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

Host Advice web sitesinde görünen materyallerin teknik, tipografik veya fotoğrafik hatalar içermesi mümkündür. Host Advice, web sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. Host Advice, web sitesinde yer alan materyallerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ev Sahibi Tavsiyesi materyalleri güncel tutmak zorunda değildir.

6. Bağlantılar

Host Advice, İnternet web sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir; bu nedenle, Host Advice, bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Ek olarak, herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, Host Advice’ın o siteyi desteklediği anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.

7. Site Kullanım Şartları Değişiklikleri

Ev Sahibi Tavsiyesi bu şartları herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Bu web sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının en son sürümüne bağlı kalmayı kabul edersiniz.

8. Geçerli Kanun

Ev Sahibi Tavsiyesi web sitesiyle ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın New York Eyaleti kanunlarına tabi olacaktır.
Bir Web Sitesinin Kullanımıyla İlgili Genel Hüküm ve Koşullar.

Hosting Barındırma

 • En İyi Hosting Siteleri
 • Ücretsiz Hosting Sorgula
 •  2020 Yılı Pazar Payı
 • Kendi web hosting hizmetinizi gönderin
 • Şirket profilinizi düzenleyin
 • Hosting Firması Görüşleri
 • Web Hosting Hizmeti Sorgula

Genel

Bizi Takip Edin

 • Facebook
 • Twitter
 • İnstagram
@ Hostkolik.com - Host Bul