Küçük İşletme Barındırma

Küçük İşletme Barındırma firmaları SME alan adı barındırmasında ihtiyaç duyulan tüm araçları sağlar. Bu firmalar için en iyi barındırma hizmetini bulmak önemli bir kriterdir. Sizlere en iyi tercihlerinizi yapmanız için detaylı incelemeler sunmaktayız. Tüm paylaşımlı Linux ve Windows barındırma hizmetlerinde en çok kullanılan araçtır. Bilindiği üzere küçük işletmeler kısıtlı kaynaklara sahiptir. Bu işletmelerin ihtiyaçları değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden barındırma yani hosting hizmetleri için en gerekli plan uygun fiyatlı olanlardır. SSD- RAM ve CPU olarak bu kaynakların daha büyük boyutlara sağlanması gerekir planlarda.

Küçük işletmelerin web sitelerinde yüksek performans görülmesi için yönetimli ağ güvenliği ve web şifrelemesi bir ihtiyaçtır. Tüm bunlarla birlikte kesinlikle ücretlerin düşük olması işletmelerin yararına olacaktır. Bu yüzden de fiyat incelemelerini sitemiz üzerinden sağlayabilirsiniz. En uygun fiyatlı Küçük işletme barındırma servislerini sizlere inceleyip sunmaktayız. Sitemiz üzerinden bu planları takibe alabilirsiniz.

Küçük işletmeler için yine ideal bir giriş planı VPS barındırma kapsamında Windows ve Linux tercih edinilebilir. Bilindiği üzere bu işletmelerin belirli promosyon zamanlarında yoğun saatleri vardır. Bu sıralarda trafik artışları olur. Bu kapasiteleri kaldırabilmesi için de web sunucunun ölçeklendirilmesi önemli bir mevzudur. Bu barındırma planları kapsamında web şifreleme SSL sertifikaları gibi hizmetler de kapsam dahilinde olmaktadır. Artan trafik zamanlarında alışveriş sitelerinizin sorunsuz şekilde çalışması ve sunucunuzun bu hizmetleri taşıyabilmesi için gerekli barındırma firmaları aşağıda fiyat performans olarak listelenmektedir.

Küçük işletme barındırma servislerinde fazla sunucu alanına ve güce ihtiyacınız yoktur. İdeal bir tercih barındırma hizmetleri için size yetecektir. Yine de tüm ihtiyaçlarınızı güvenilir bir sunucudan kullanmak önemlidir. Paylaşımlı barındırma seçenekleri ve bunlar arasında küçük işletmeniz için en ideali sitemiz üzerinde incelenmiştir. Bu web barındırıcılarından birini seçebilirsiniz. Sonrasında küçük işletmelerinizi hosting üzerinde güvenle kullanmaya başlayabileceksiniz. Uygun fiyatları ile ideal bir başlangıç yapabilirsiniz.

Küçük işletme barındırma servisi seçerken önemli kriterler şunlardır:

 • Güvenlik
 • Müşteri Desteği
 • Plan Yükseltme
 • Tüm Özellikler

Bu kriterler çerçevesinde size uygun planlamayı seçip yolunuza devam edebilirsiniz. Her ne kadar işletmeler yüksek plan gerektirmese de sitelerin kesintisiz çalışması önemli bir durumdur. Çalışma sürelerini bu yüzden kontrol etmelisiniz. Bu işletmelerde genelde görülen teknik destek bilgisi eksikliği olabiliyor. Bu yüzden barındırma servisinin teknik desteklerinin 7 gün 24 saat olması da dikkat edilmesi gereken bir durumdur. İstediğiniz zaman başlangıç seviyesinden yüksek bir plana çıkartabilirsiniz. CMS özelliği Wordpress siteleriniz için olmazsa olmazdır. Sitelerinizin özelleştirilmesi ve kişiselleştirilmesi için hosting firmasının sağladığı İçerik Yönetimini inceleyebilirsiniz. İhtiyaçlarınız dahilinde bu CMS servisiyle siz de sitelerinizde çok fazla vakit harcamadan değişiklikler sağlayabilirsiniz.

Hosting Barındırma

 • En İyi Hosting Siteleri
 • Ücretsiz Hosting Sorgula
 •  2020 Yılı Pazar Payı
 • Kendi web hosting hizmetinizi gönderin
 • Şirket profilinizi düzenleyin
 • Hosting Firması Görüşleri
 • Web Hosting Hizmeti Sorgula

Genel

Bizi Takip Edin

 • Facebook
 • Twitter
 • İnstagram
@ Hostkolik.com - Host Bul