Wordpress Barındırma

Günümüzde yüz binlerce web sunucusu var. Wordpress Barındırma bunlar arasında belki de en popüleri. Bunların büyük çoğunluğu minimum WordPress gereksinimlerini karşılıyor. Özellikle Sosyal Medya işi ile uğraşanlar için bir çok gelişmiş özellik bulunmaktadır. İhtiyacınız olan yüzbinlerce eklenti ve tema bulunmaktadır. Tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı Wordpress için de belirli şartlar vardır. WordPress  zengin bir barındırma ortamında en iyi şekilde çalışır.

En İyi Hosting Firmaları
Sıra Marka Hosting Firmaları Puan İncele Giriş
1 Siteground 8.0/10
İncele Giriş Yap
2 Wp Engine 7.8/10
İncele Giriş Yap
3 Godaddy 7.8/10
İncele Giriş Yap
4 Dreamhost 7.7/10
İncele Giriş Yap

Wordpress arama motorlarına uygun SEO çalışmalarınıza eşlik edebilecek en stabil uygulamalardan biridir. Diğerlerine göre arama motorlarında çok daha hızlı indekslenmektedir. Kendi web sitenizi oluşturmanın en kolay yöntemidir. Açık kaynak kodlu bu içerik yönetim yazılımının kullanımı ücretsizdir. Wordpress Hosting bu yüzden en stabil veri iletişimi için kullanılabilecek bir çözümdür. Bu yüzden sizlere seçebileceğiniz en iyi hosting firmalarını sıralıyoruz. Sitemizde detaylı bir şekilde inceleme yaptıktan sonra siz de en uygun Wordpress Barındırma servisini seçebilirsiniz.

Wordpress’in kullanımı konusunda ne kadar kolay olduğundan bahsetmiştik. Yeni site kuran herkes için anlaşılır bir yönetim paneli var. Çok kolay bir şekilde içeriklerinizi yayınlayabilir veya yönetebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey domaninizi alıp sitenizi hazır şablonlar üzerinde Wordpress’ten geliştirmek. Böylelikle derin kod bilgisine ihtiyaç duymadan Wordpress’in sunduğu hazır temalar ve templateler ile site kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamen Bulut ve SSD Depolama altyapısı üzerinden çalışan WordPress Barındırma paketlerini sizlere tanıtıyoruz. Sürekli yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlanmış olan bu çözüm ile siz de işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. WordPress Paketleri için sağlamış olunan belirli modüller ile sitenizi 4 – 5 kata kadar hızlandırabilirsiniz. Bu da performansınızı arttırmaktadır.

En üst düzey WordPress platformunu sunan firmalardan birini seçerek işe başlayabilirsiniz. WordPress için ayarlanmış, tek tıklamayla kurulum ile hızlı adım atabileceksiniz. Alan adı, e-posta, FTP ve daha fazlasının yanı sıra WordPress merkezli kontrol panelleri ve araçlar ile site kurulumlarında büyük kolaylık sağlanır. Verilerinizin depolanması için Wordpress barındırma hizmetleri kolay bir çözüm olacaktır. Size sunduğumuz bu hosting firmaları 7/24 desteği ile kolayca ölçeklenebilir ve desteklenir.

Uzun yıllardır stabiliyetini koruyan bu hizmetlerle tanışabilirsiniz. Wordpress çoğu sisteme uygun optimize edilmiştir. Siz de bu barındırma servisi ile tüm kontrolü elinize alın. Sitelerinizi yönetin. İhtiyaç duyduğunuz takdirde tüm sorularınızı sitemiz üzerinden cevaplandırabilirsiniz. Hem yeni kullanıcılar hem de uzmanlar için en uygun seçenek, performans Wordpress ile size sunulmaktadır.

Wordpress barındırma sitelerinizi ve verilerinizin yönetimini oldukça kolaylaştıran araçlara sahiptir. Tek tıklamayla yükleme, yönetilen güncellemeler, farklı eklentiler, WordPress aşamalandırma ve çeşitli entegrasyonlar barındırılır. Gelişmiş WordPress uzmanlığına sahip olmanıza gerek kalmadan kolaylıkla bu konu hakkında öğrenebilirsiniz. Bu sistemde NGINX tabanlı önbelleğe alma, SSD sürücüler, PHP 7, CDN, HTTP / 2. WordPress sitelerini saldırılardan koruyan sistemler yer almaktadır. Bu barındırma hizmeti ile kolaylıkla test ortamı yaratabilirsiniz.

Hosting Barındırma

  • En İyi Hosting Siteleri
  • Ücretsiz Hosting Sorgula
  •  2020 Yılı Pazar Payı
  • Kendi web hosting hizmetinizi gönderin
  • Şirket profilinizi düzenleyin
  • Hosting Firması Görüşleri
  • Web Hosting Hizmeti Sorgula

Genel

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
@ Hostkolik.com - Host Bul