Magento Barındırma

Magento barındırma web sayfalarınızın gereksinimlerinize tam olarak uyacak şekilde kolayca özelleştirilmesini sağlayan mükemmel bir yazılımdır. Magento’nun farklı büyüklükteki e-ticaret firmaları tarafından dünyadaki en iyi ve en uygun e-ticaret sistemlerinden biri olarak görülmesinin başlıca nedeni budur. Mayıs 2018’de Adobe Inc tarafından 1,68 Milyar ABD Doları karşılığında satın alındı.

En İyi Hosting Firmaları
Sıra Marka Hosting Firmaları Puan İncele Giriş
1 Hostinger 7.7/10
İncele Giriş Yap

Magento’nun sunduğu başlıca avantajlar, yüksek düzeyde ölçeklenebilirlik, ekstra esneklik ve ek genişletilebilirlik olanaklarıdır. Köklü bir firma tarafından sunulan Magento barındırma hizmetleri, sitenizi tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirmenizi sağlar. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, web sitenizi geliştirme ve yönetme görevini, işi en üst düzeyde tatmin edecek şekilde yürütme becerisine ve uzmanlığına sahip uzman bir firmaya atamaya istekli olmanız gerektiğidir.

Magento alışveriş araçları, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer mobil cihazlar gibi elde tutulan bir dizi cihazda kesintisiz görünürlük sağlayan süreçte duyarlı bir şekilde geliştirilir. Bu, sürekli olarak mobil kullanıma doğru ilerleyen bir alışveriş trendinden yararlanmalarına olanak tanıdığından, firmalar için oldukça faydalıdır. Bu, Magento’nun popülaritesini daha da artırarak özellikte devam etmesi beklenen bir olay. Magento hosting yazılımının modüler tasarımı, önemli temel değişiklikleri yaparak mağazanızı sürekli olarak genişletmenize olanak tanır.

Varien adlı bir firma tarafından oluşturulan Magento, güçlü ve dinamik bir e-ticaret yazılımıdır. Yazılım ilk olarak, Kaliforniya, Culver City merkezli bir ABD özel şirketi olan Varien Inc. tarafından gönüllülerin yardımıyla geliştirildi.

MySQL veritabanlarını ve Zend PHP’yi kullanan açık kaynaklı bir platformdur. Magento’nun üç ana faydası şunlardır:

 1. Tamamen ölçeklenebilir
 2. Modüler mimarisi rakipsiz esneklik sunar
 3. Çok çeşitli kullanıcı dostu kontrol seçenekleri sunar

Magento barındırma ile kullanıcılar kolayca bir ürün kataloğu oluşturabilir ve yönetebilir. Aynı ürün için birden fazla görsel ekleyebilir, inceleyebilir ve hatta istek listeleri oluşturabilirler. Ürün ve katalog taramayı, ürün filtrelemeyi ve karşılaştırmayı kolaylaştırır. Magento ile yeni ürünler eklemek, envanteri, siparişleri ve sevkiyatları yönetmek, toplu ürünleri güncellemek ve farklı ödeme yöntemlerini entegre etmek kolaydır.

Magento barındırma ile kullanıcının Google Analytics hesabına entegre etmek çok kolaydır. Bu özellik, kullanıcının web sitenizi daha iyi sonuçlar için optimize etmek üzere müşteri davranışını analiz etmek için tüm seçeneklerini kullanmasına olanak tanır. Ayrıca, Magento-Connect arayüzü aracılığıyla, kullanıcı ek işlevler için 1.700’den fazla uzantı kurabilir.

17 Kasım 2015’te Magento 2.0 yayınlandı. V2’de değiştirilen özellikler arasında şunlar yer almaktadır: azaltılmış tablo kilitleme sorunları, iyileştirilmiş sayfa önbelleğe alma, kurumsal düzeyde ölçeklenebilirlik, yapılandırılmış veriler için dahili zengin snippet’ler, daha kolay özelleştirme ile yeni dosya yapısı, LESS ve CSS URL çözümleyicisini kullanarak CSS Ön İşleme, iyileştirilmiş performans ve daha yapılandırılmış bir kod tabanı. Magento, MySQL veya MariaDB ilişkisel veritabanı yönetim sistemini, PHP programlama dilini ve Zend Framework öğelerini kullanır.

Hosting Barındırma

 • En İyi Hosting Siteleri
 • Ücretsiz Hosting Sorgula
 •  2020 Yılı Pazar Payı
 • Kendi web hosting hizmetinizi gönderin
 • Şirket profilinizi düzenleyin
 • Hosting Firması Görüşleri
 • Web Hosting Hizmeti Sorgula

Genel

Bizi Takip Edin

 • Facebook
 • Twitter
 • İnstagram
@ Hostkolik.com - Host Bul