Linux Barındırma

Linux Barındırma PHP yazılımlı MySQL için en benzersiz şartlara sahip barındırma hizmetidir. Linux işletim sistemi üzerinden sağlanan hosting hizmetleridir. Dünyada en çok tercih edilen barındırma hizmetleri arasında Linux sistemi yer almaktadır. Bu barındırma hizmeti ile Java, Flash gibi yazılımları çalıştırabilirsiniz. Linux’un bu kadar kullanılma sebeplerinin başında Wordpress faktörü yer alır. Daha yüksek performans isteyen kişiler Linux Hosting’i kullanır. Ayrıca oldukça güvenilir ve uygun fiyata olduğunu da söyleyebiliriz.

Linux Barındırma ile birlikte disk alanı, e-mail hizmeti ve en önemlisi MySQL veritabanı kullanmaya başlayabileceksiniz. Aynı zamanda cPanel ile birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle E-Ticaret, Wordpress siteler için Linux web tabanlı çözümler idealdir. Site barındırma sayınıza göre Linux üzerinde seçim yapabilirsiniz.

Linux Hosting aldıktan ve hesabınızı kurduktan sonrasında; SSL sertifika yüklemek ve HTTPS yönlendirme gibi etkinlikleri sağlayabilirsiniz. Arama motorları için önemli kriter olan SSL ‘i barındırma çözümleri ücretsiz sunmaktadır. Dilediğiniz barındırma hizmetinden Linux’a geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede yedekleme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Güvenilir Hosting alt yapısı ve sunucu platformuyla sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bu sayede kesintisiz başarılı hizmetler sağlanır. Cpanel kontrolü sayesinde de Linux Barındırma üzerinde tam anlamlı bir yönetim başarıyla sağlanıyor. Kolaylıkla disk, mail, trafik, veritabanı gibi kaynaklarınızı yönetebilirsiniz. Wordpress siteleriniz için en iyi çözümlerden biridir. Antispam gibi uygulamalar ile spamlara karşı güvende durun. Bu firmalar kesintisiz hizmet ettiği için dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz.

Linux Barındırma’nın Hizmetleri içerisinde sunucu yönetimi gibi yazılımları içeriğinde barındırır. Linux işletim sistemli sunuculardır. Bu arada en uyumlu programlama dili PHP’dir. Kontrol panelleri Cpanel gibi kullanıcı dostudur. Wordpress gibi aşina olduğunuz bir çok desteği mevcuttur. Kontrol paneli üzerinden yine aynı şekilde binlerce uygulamayı kurabilirsiniz. Linux Hosting firmaları PHP ‘nin bir çok sürümünü desteklemektedir. Sizlere en iyi siteleri incelemeniz için sıralamış bulunmaktayız. İncelediğimiz bu sitelerden birini seçerek siz de Linux tabanlı barındırmaya geçiş yapabilirsiniz.

Linux çözümlerinde diğer web barındırma hizmetlerinde olduğu gibi dilerseniz sınırsız subdomain açabilirsiniz. Subdomain yani alt alan adı ile hizmetlerinizi de genişletebilirsiniz. Bir çok hosting firması Linux web barındırma hizmetini bünyesinde barındırır. Sizlere özel incelediğimiz bu firmalara giriş yaparak en uygun paket ile başlangıç yapabilirsiniz. Domain tesciliniz ardından siz de sipariş verdiğiniz süre boyunca hosting hizmetini kullanabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Her konuda sizlere detaylı hizmet verebiliriz.

Linux Barındırma üzerinde sabit ip alınabilmektedir. Hosting yönetim paneliniz üzerinden sabit ip eklentileri alınabilmektedir. Son olarak en çok sorulan sorular içerisinde Linux Hosting paketleri içerisinde MSSQL bulunmaz. Bu çözüm paketleri içerisinde MSSQL veritabanını kullanamazsınız. Bu veritabanı Windows Barındırma çözüm paketleri içerisinde yer alıyor. Dilerseniz o bölümden inceleme yapabilirsiniz.

Hosting Barındırma

  • En İyi Hosting Siteleri
  • Ücretsiz Hosting Sorgula
  •  2020 Yılı Pazar Payı
  • Kendi web hosting hizmetinizi gönderin
  • Şirket profilinizi düzenleyin
  • Hosting Firması Görüşleri
  • Web Hosting Hizmeti Sorgula

Genel

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
@ Hostkolik.com - Host Bul