Drupal Barındırma

Drupal barındırma Drupal platformuna uygun tasarlanmış bir barındırma hizmetidir. Drupal php yazılıma sahip açık kaynak kodlu bir platformdur. Bu barındırma hizmetleri üzerinde işletmelerinizi entegre edebilirsiniz. Drupal CMS gibi bir içerik yönetimi bulundurmaktadır. Ayrıca dinamik ve güvenilir çözümleri yer alır.

En İyi Hosting Firmaları
Sıra Marka Hosting Firmaları Puan İncele Giriş
1 Hostinger 7.7/10
İncele Giriş Yap

Drupal Barındırma için öncelikle Drupal’ın en son sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Bunu yükledikten sonra Drupal’a uygun veritabanı oluşturup kurabilirsiniz. Bu yazılım ücretsizdir. Web sitesi oluşturma aracını kullanarak sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Sonrasında temalar ile sitenizi de şekillendirebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınıza benzersiz deneyimler yaşatabileceksiniz. Güçlü işletmeler, bloglar ve endüstriyel siteler için Drupal uygun bir çözüm merkezidir.

Web Hosting hizmeti yeni başlayanlar için oldukça kolay kuruluma sahiptir. Wordpress ‘de oldukça kolay bir şekilde sitelerinize yüklenebilmektedir. Herhangi bir programa ihtiyaç duymadan web sitelerinizi kurabilir, istediğiniz eklentileri de ekleyebilirsiniz. Drupal Hosting’de dilediğiniz zaman plan yükseltmesi de yapabilirsiniz. Bu konuda firmanın teknik desteğinden yardım alabilirsiniz. Bu barındırma da birden çok web sitesi alan adı ekleyebilirsiniz.

Drupal Barındırma ile birlikte temel barındırma çözümlerinizi sağlayabileceksiniz. İçeriğinde dinamik temalar bulundurmaktadır. Bu da dilediğiniz gibi şekillendirme yapmanızı sağlar. Pazarlama araçları ile ziyaretçi trafiğinizi yükseltebileceksiniz. Blog ve forumlar için oldukça kolay çözümleri içeriğinde barındırıyor. Kendi alan adınızda e-mail hesapları oluşturup işletmelerinizi profesyonelleştirebileceksiniz. Yüksek teknoloji ile siz de bir dokunuş sağlayın. Her geçen gün kendinizi geliştirebilirsiniz.

Drupal PHP’de yazılmış ve GNU Lisansı altında dağıtılan yönetim birimidir. Drupal topluluğu 1,39 milyondan fazla üyeden oluşuyor. Bu da gittikçe artmakta olduğunu gösteriyor. Drupal işlevselliğini her geçen gün genişleten ve özelleştiren bir yapıdadır. Tüm işlemler hızlı ve kolay bir şekilde kurulmaya uygundur.

Drupal barındırma yönetim sisteminde kullanıcı hesabı kaydı ve bakımı, menü yönetimi, RSS beslemeleri, sınıflandırma, sayfa düzeni özelleştirme ve sistem yönetimi bulunur. Drupal çekirdek kurulumu, basit bir web sitesi, tek veya çok kullanıcılı bir blog, bir İnternet forumu veya kullanıcı tarafından oluşturulan içerik sağlayan bir topluluk web sitesi olarak hizmet verebilir. Barındırma için genel olarak kabul edilen özellik gereksinimlerinin çoğunu karşılamaktadır. Hiçbir programlama becerisi gerektirmeden siz de bu alana girişebilirsiniz. Drupal, hem PHP çalıştırabilen bir web sunucusunu hem de içerik ve yapılandırmayı depolamak için bir veritabanını destekleyen herhangi bir bilgi işlem platformunda çalışır.

Çok güçlü bir yönetim sistemidir. Esnek bir platform sağlar. Sade yapısı sayesinde e-ticaret siteleri oluşturmanız için iyi bir başlangıç adayıdır. Hem yeni başlayanlar hem de tecrübeli web masterlar için uygundur. Bu da her kitleye hitap ettiğini gösterir. Geliştirmeye yatkındır. Wordpress siteleriniz için uygun olması da avantajlarındandır. Siz de incelemelerimiz neticesinde Drupal Barındırma sağlayan bu firmalardan en uygun bütçenize göre olan planı seçin ve bir adım atın.

Hosting Barındırma

  • En İyi Hosting Siteleri
  • Ücretsiz Hosting Sorgula
  •  2020 Yılı Pazar Payı
  • Kendi web hosting hizmetinizi gönderin
  • Şirket profilinizi düzenleyin
  • Hosting Firması Görüşleri
  • Web Hosting Hizmeti Sorgula

Genel

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
@ Hostkolik.com - Host Bul